Show Biz

Senzacionale: Ja si moderatori shqiptarë fton vetveten në emision!


Publikuar më:


Jemi mësuar të shohim shpesh emisione interesante dhe senzacionale por që Kojshia Shoë gjithmonë pregadit surpriza këtë mund ta bëj vetëm aktori dhe tashmë moderatori i njohur Sadri Imeri i cili në emisionin e tij argëtues sjell gjithmonë momente interesante të cilat mirëpriten shumë mirë nga publiku i tij. Këtë herë Sadri Imeri të ftuar ka pasur disa mysafir mes të cilëve edhe vetveten. E si duket ajo skenë mjafton të shihni linkun më poshtë…

Comments
To Top