Uncategorized

Rrëfimi i vajzës në polici, që u filmua me Shukri Xhelilin


Publikuar më:


Ajo i tha efektivëve të policisë se nuk ishte detyruar nga Shukri Xhelilin për të bërë seks.

Sipas dëshmisë, gjithçka është bërë me dëshirë, pas ofertave të vazhdueshme të Shukri Xhelilit dhe premtimeve që pasonin.

“Nuk ka pasur asnjë shtrëngim për seks” është shprehur 20 vjeçarja në polici.

“Jam ofruar vetë pranë televizionit për të bërë filmimin e fshehtë. Videon vendosa ta bëj publike për qejf” ka thënë 20 vjeçarja në polici. Pas kësaj, vajza është lënë e lirë nga Komisariati i Dibrës, por me dëshminë e saj ajo ka lehtësuar pozitat e Shukri Xhelilit. Dëshmia e vajzës shfajëson ish kryetarin e Bashkisë, i cili pas këtyre deklaratave të 20 vjeçares nuk do të arrestohet. /lapsi.al

The post Rrëfimi i vajzës në polici, që u filmua me Shukri Xhelilin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top