Show Biz

Rita Ora na la pa fjalë në premierën e filmit


Publikuar më:


Ndonjëherë kritikohet, ndonjëherë pëlqehet për zgjedhjet që bën. Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora na ka lënë pa fjalë në premierën e filmit Fifty Shades Freed.

Rita është shfaqur në Paris, me një jumpsuit të bardhë dhe ngjante si një ëngjëll. Rita në fakt në evenimente të tilla, mundohet gjithmonë të dallohet nga të tjerat, për shembull kujtojmë paraqitjen e saj në MTV ku Ora u shfaq në tapetin e kuq me një robdeshamper të bardhë.

Kësaj radhe jo vetëm ka marrë vëmendjen e të gjithëve, por Rita na ka mrekulluar me këtë veshje të bukur dhe të thjeshtë. Kështu vishu gjithmonë Rita!

 

To Top