Uncategorized

Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin


Publikuar më:


 

Diplomati Hajndël do të zbarkojë nesër në Shkup dhe pritet të realizojë takime me nënshkruesit e marrëveshjes së Përzhinës dhe presidentin e vendit, Gjorgje Ivanov, si dhe me kryetarin e Kuvendit, Trajko Veljanovskin.

The post Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top