03,12,2023

Arrestohen 15 shqiptarë e 1 grek, akuzohen për 28 vjedhje

Must Read

Të arrestuarit akuzohen pë vjedhje dhe plaçkitje të çifteve të moshuar. Mbi ta rëndojnë të paktën 28 vjedhje.

Një prej rasteve ka të bëjë me një grabitje e cila kishte përfunduar në vdekjen e një 84-vjeçari nga hemorragjia cerebrale.

Gjatë ndjekjes, njëri prej shqiptarëve kishte qëlluar edhe ndaj policisë. Policia tha se ka sekuestruar, armë, thika dhe sende të vjedhura, si bizhuteri, argjendurina etj.

The post Arrestohen 15 shqiptarë e 1 grek, akuzohen për 28 vjedhje appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img