Show Biz

Reperi shqiptar zgjedh mes Mozzik dhe Getinjos


Publikuar më:


Nushi ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”.

Reperi Nushi ishte i ftuar në “Kë zgjedh”, ku kishe për detyrë të zgjedhte mes opsioneve që kishte përball, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë emrave të njohur të skenës muzikore, ai para tij kishte edhe Mozzik dhe Getinjon.

Ndiqeni videon nga minuta 0:50 dhe mësoni se kë zgjodhi Nushi mes dy reperëve, Mozzik dhe Getinjos. /Lajmi.net/

To Top