Show Biz

Reperët e rinj nga Gjilani, ADHD dhe ARD publikojnë këngën e re “TEST”


Publikuar më:


Gjatë ditës së mërkurë, skenës muzikore iu bashkuan dy djem të ri.

ADHD dhe ARD kanë publikuar projektin muzikor që e kanë titulluar “TEST”.

Ky është projekti i parë i dyshes gjilanas, që synojnë të kenë sukses në tregun muzikor.

Foto: AD HD/YouTube

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat e kësaj rryme muzikore.

ARD dhe ADHD kanë premtuar se do të vazhdojnë të sjellin plot projekte të reja në vazhdim

To Top