Uncategorized

Rama: Respekt për Michel Rocard, europian i vendosur


Publikuar më:


 

Rama nëpërmjet një postimi në statusin e tij shprehet:  “RESPEKT!  U nda nga jeta një mik i veçantë, erudit i madh, socialist reformator dhe europian i vendosur deri në çastin e fundit, ish-kryeministri i Francës Michel Rocard”.

“Mirënjohje për miqësinë e vyer dhe mësimet e çmuara”, shkruan Rama.

The post Rama: Respekt për Michel Rocard, europian i vendosur appeared first on Lajminet.

Comments
To Top