18,06,2024

Nesër protestohet për vrasjen e Almirit

Must Read
Almir Aliu.

Almiri dje u përcoll në banesën e tij të fundit nga mijëra qytetarë.

Në disa fletushka që po shpërndahen në Kumanovë dhe në rrjetet sociale, paralajmërohen protesta për të hënën në Kumanovë, me fillim në ora 15.00.

Marshi protestues do të fillojë para gjimnazit “Sami Frashëri” dhe do të mbarojë me bllokimin e rrugës ku ndodhen instituciuonet e gjykatës, komunës dhe stacionit policor./Lajmpress

 

The post Nesër protestohet për vrasjen e Almirit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img