Uncategorized

Rama: Kosova në UEFA, urime vëllazërore


Publikuar më:


Edi Rama dhe Isa Mustafa,

Rama me këtë rast i ka përgëzuar të gjithë ata që sipas tij, kanë punuar për këtë arritje siç e quan ai kaq të rëndësishme.

“Ksova ne UEFA! Urime vëllazërore dhe një Big 👍👍👍 Like gjithë atyre qe punuan për këtë arritje kaq të rëndësishme ‪#‎ForcaKosove “, ka shkruar Rama në Facebook./lajmi.net

The post Rama: Kosova në UEFA, urime vëllazërore appeared first on Lajminet.

Comments
To Top