Uncategorized

Rama: Cilido të jetë rezultati, kjo është fantastike


Publikuar më:


Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama

“Vigjilje drithëruese e të parës herë në histori që Shqipëria luan finalet. Cilido rezultati kjo është fantastike”, shkruan Kryeministri Rama ndërsa ndodhet në Francë për të ndjekur kombëtaren Kuq e Zi.

Rama poston një foto ku shqiptarë me flamuj dhe veshur kuq e zi kanë mbushur rrugët për të ndjekur kombëtaren.

Untitled

The post Rama: Cilido të jetë rezultati, kjo është fantastike appeared first on Lajminet.

Comments
To Top