02,12,2023

Berisha: Edi Rama sjell ters, duhet t’i ndalohet hyrja në stadium

Must Read

Ai vlerëson se Rama sjelle ters.

Ndërsa për Etrit Berishën thotë se deri tani është superportier.

Shikojeni statusin e tij të plotë:

Loja e kuqezinjve dinjitoze. E grabiten ndeshjen me ndihmën e arbitrit.

-Prania e Edi Drames ne Stadium duhet te ndalohet deri ne fund te kampionatit. Eshte ters, antifat!

-Berisha deri tani superportier!

Shpresat jane reale!! sb

The post Berisha: Edi Rama sjell ters, duhet t’i ndalohet hyrja në stadium appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img