Uncategorized

Rama: Akt barbar i atyre që s’kanë Zot


Publikuar më:


Edi Rama

Rama, që kishte aterruar në Stamboll pak minuta pas sulmeve, e ka quajtur akt barbar sulmin e së martës.

“Keqardhje e thellë për jetët e pafajshme të humbura në këtë tjetër akt barbar të atyre që s’kanë as Zot as shpresë dhe as vend mes njerëzve!”, ka shkruar ai në Facebook.

Ky reagim vjen pasi Sali Berisha, ish-kryeministri i Shqipërisë, akuzoi Ramën se në njoftimin e parë pas arritjes në Stamboll i kishte interesuar vetëm për veten dhe nuk kishte thënë asgjë për sulmet.

The post Rama: Akt barbar i atyre që s’kanë Zot appeared first on Lajminet.

Comments
To Top