Show Biz

Publikohet kënga e re e Loredanës në bashkëpunim me reperin MERO


Publikuar më:


Tash e disa ditë është paralajmëruar projekti i ri nga Loredana dhe reperi me prejardhje turke MERO, shkruan Indeksonline.

Ata kanë lansuar tanimë bashkëpunimin e tyre me titull “Kein Plan”, e cila vjen e shoqëruar me videoklip.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku, dhe disa orë pas lansimit mblodhi qinda mijëra dëgjime në kanalin Youtube. 

Kujtojmë që Loredana këngën e fundit e solli në bashkëpunim me burrin e saj Mozzik me titull ‘Eiskalt’. 

To Top