Uncategorized

Prostituta 15-vjeçare shqiptare trondit Greqinë: Seks dhe kokainë me biznesmenë


Publikuar më:


Shqiptarja që identifikohet me inicialin B. ka treguar lidhjen e saj me një biznesmen të fuqishëm grek në fushën e shëndetësisë, i cili zotëron farmaci dhe depo farmaceutike.

“Unë shkova te biznesmeni. U takuam te një klub nate tepër i njohur në Poseidon. Me një makinë luksoze shkuam në shtëpinë e tij. Hyri në jakuzi, mori përpara një pjatë me kokainë. Herën e parë që bëmë seks ai më dha 900 euro.

Më tha se nëse qëndroja gjatë me të, do më vendoste 50-100 mijë Euro në llogari bankare. Pastaj vuri një këngë që fliste për spartanët dhe më tha se ne jemi spartanë”, – rrëfen 15-vjeçarja shqiptare që jeton në Greqi.

Ajo jetonte me të ëmën dhe motrën 20-vjeçare, ndërsa i ati jetonte vetëm dhe shumicën e kohës ishte i dehur. Për 3 vite me radhë, 15-vjeçarja është shfrytëzuar seksualisht në hotele të njohura dhe në vende me biznesmenë.

 

 

 

 

 

The post Prostituta 15-vjeçare shqiptare trondit Greqinë: Seks dhe kokainë me biznesmenë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top