Uncategorized

Priste 250 kg kokainë, dënohet me 15 vjet burg shtetasi kolumbian


Publikuar më:


 

Ai u arrestua mbrëmjen e 10 qershorit të vitit 2014 në aeroportin e Rinasit. 38 vjeçari i lindur në Kolumbi dhe banues në Spanjë, u arrestua teksa tentoi të ikte nga Shqipëria menjëherë pas sekuestrimit të drogës në Mal të Zi.

Ngarkesa e kokainës ishte nisur nga Ekuadori me një ngarkesë bananesh me destinacion Shqipërinë për t’u shpërndarë më pas.

The post Priste 250 kg kokainë, dënohet me 15 vjet burg shtetasi kolumbian appeared first on Lajminet.

Comments
To Top