Uncategorized

Policia e njihte vrasësin e Almirit, ai krenohej me krimet e tij (Foto)


Publikuar më:


Burg / foto ilustruese

Portali Telegrafi.com ka publikuar dy nga postimet e maqedonasit 30-vjeçar, ku lavdërohet me bëmat kriminale.

I kishte bërë krimet, e kur publikoheshin veprat e tij si lajme nëpër portale ai i shpërndante dhe ishte i lumtur, e shpesh edhe komentonte.

“Për këtë ia vlen të rrish në stacion”, komentonte Iliq për veprën e tij ”Padi për vozitësin që e lëndoi policin”.

“Kanë filluar të më nxjerrin edhe nëpër lajme” shkruante mbi lajmin ”Shoferi i dehur e ka ofenduar policin”.

Iliq është në paraburgim 30 ditë, Almiri u varros të shtunën, ndërsa familja dhe opinioni i gjerë publik në Maqedoni, jo vetëm ai shqiptar, kërkojnë dënim maksimal, që mund të jetë burg i përjetshëm.

.

Comments
To Top