18,06,2024

Del videoja e plotë, ja si ndodhi supergrabitja në Rinas

Must Read

Në video duket qartë momenti kur makina ngjyrë e kuqe e grabitësve kalon në të gjithë pistën dhe shkëmbehet me automjete të tjera të aeroportit.

Megjithatë, asnjë prej këtyre nuk reagon dhe grabitësit përfunduan me sukses misionin, duke marrë shumën e parave dhe duke u larguar pa asnjë problem.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rGTgCMd0bF0?feature=oembed&w=640&h=360]

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img