Uncategorized

Plagoset me armë në Manastir një ish-deputet


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur në lagjen Karposh të Manastirit, teksa anëtari i partisë më të madhe opozitare maqedonase ka qenë duke ndenjur në trotuar dhe duke biseduar me disa miq.

Plumbi ka përfunduar në kofshën e tij, por pasi ka marrë ndihmen spitalore, tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tani për tani nuk ka informacione se kush dhe prej nga ka gjuajtur me armë.

The post Plagoset me armë në Manastir një ish-deputet appeared first on Lajminet.

Comments
To Top