Uncategorized

Plagosen me armë zjarri dy vëllezër


Publikuar më:


Arme zjarri

Forcat e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe identifikimin e autorëve të saj.

.

Comments
To Top