Uncategorized

Plagosen 2 të rinj nk Gjirokastër, për pazaret e drogës


Publikuar më:


Policia shqiptare

Grindja mes të rinjve ka ndodhur gjatë natës në një lokal pranë shkollës Pedagogjike, ndërsa të plagosurit 20 dhe 21 vjeç janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën. Nga hetimet e para dyshohet se shkak i grindjes ka qenë prishja e pazareve të drogës.

.

Comments
To Top