04,03,2024

Nuland në Tiranë, takohet me ministrin Bushati

Must Read

Takimi mes tyre zhvillohet në Ministrinë e Jashtme dhe pritet të diskutohet për reformën në drejtësi dhe çështje të tjera.

Gjatë vizitës tek Bushati, Victoria Nuland shoqërohet nga ambasadori i SHBA Donald Lu.

Pas takimit me Ditmir Bushatin, zyrtarja amerikane do të takohet me kreun e PD Lulzim Basha dhe Kryeministrin Edi Rama.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img