Uncategorized

Përplasje në Kuvend, Noka i shkon te foltorja Ramës (Video)


Publikuar më:


Edi Rama

Ishte replika mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit demokrat Flamur Noka që ka çuar në një debat me tone të larta.

Rama iu drejtua deputetit Noka duke i thënë që të mos bëhej pjesë e një tufe.

Noka është ngritur nga vendi, duke vajtur në drejtim të foltores, nga ky po fliste kryeministri.

Menjëherë kanë ndërhyrë punonjësit e Gardës duke rrethuar Kryeministrin.

Pas kësaj, seanca është ndërprerë.

The post Përplasje në Kuvend, Noka i shkon te foltorja Ramës (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top