11,12,2023

Arrestohet shqiptari 42-vjeçar, mbante kokainë në kapele

Must Read
Arrestim, Ilustrim

Pas ndalimit atij iu gjet 33 gram kokainë e cilësisë më të lartë. Pas kontrolleve në rajonin e policisë, nga shenjat e gishtave rezultoi se ndaj tij ishte dhënë dhe një dënim me dy vite burg, për trafik droge.

The post Arrestohet shqiptari 42-vjeçar, mbante kokainë në kapele appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img