Uncategorized

Përplasja me armë mes fisit Çapja dhe Policisë në Elbasan (Video)


Publikuar më:


Aksioni i morë për të arrestuar disa persona, të cilët sipas policisë kanë qëlluar me armë në drejtim të tyre.

Bëhet fjalë për pjesëtarë të fisit ’Çapja’, ku në fund të aksionit polica arrestoj 8 persona dhe sekuestrojë municione dhe makina.

Për më tepër ndiqni videon nga aksioni policisë.

The post Përplasja me armë mes fisit Çapja dhe Policisë në Elbasan (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top