Uncategorized

Përleshje fizike në parlamentin shqiptar (VIDEO)


Publikuar më:


 

Ky i fundit, morri fjalën nga foltorja e parlamentit, për t’iu përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili akuzoi kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama për lidhje me krimin.

Teksa fliste, sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani iu drejtua Braçës:

“Pusho o këlysh kone”! Edhe Berisha ka filluar të hedhë një seri akuzash drejt Braçes, madje e quajti atë:

“Këlysh qeni!” Pasi Braçe ia ktheu ish kryeministrit: Pusho plak matuf!, Paloka është ngritur nga karrigia ku ishte ulur dhe u drejtua për te foltorja e Parlamentit, ku edhe ka tentuat të ketë një kontakt fizik me deputetin socialist raportojnë mediat në Shqipëri.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X2-czgo5b6Y?feature=oembed&w=640&h=360]

 

The post Përleshje fizike në parlamentin shqiptar (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top