Uncategorized

Përleshen dy nxënës, njëri përfundon në spital


Publikuar më:


Rrahje / foto ilustruese

Policia e Elbasanit njofton se dy nxënës përkatësisht me iniciale K. D., 16 vjeç, banues në fshatin Godolesh, nxënës i shkollës së mesme profesionale “Sali Ceka” me E. T., 16 vjeç, banues në fshatin Griqan, nxënës i shkollës së mesme profesionale “Ali Myftiu”, janë konfliktuar jashtë territorit të shkollës së mesme profesionale.

Gjatë konfliktit K.D., ka goditur me sende të forta  E.T., i cili u dërgua menjëherë në spitalin Kirurgjik të Elbasanit, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia shqiptare kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e rrethanave të saj si dhe për kapjen e të dyshuarit.

 

The post Përleshen dy nxënës, njëri përfundon në spital appeared first on Lajminet.

Comments
To Top