Uncategorized

Për këtë lloj tentim vetëvrasje sigurisht që s`keni dëgjuar


Publikuar më:


Rasti ka ndodhur fundjavën e kaluar, ndërkaq mjekët nuk mund të konfirmonin por thjesht shprehën dyshime se i riu me këtë akt të pazakontë kishte tentuar të bënte vetëvrasje, raporton portali serb”Jugmedia”, transmeton Klan Kosova.

Pacienti ra në hiperglikemi, dhe mjekët duhej ta stabilizojnë gjendjen e tij në mënyrë që pacienti të mos bie në gjendje kome.

“Çështja është se nga ngritja e nivelit të sheqerit në gjak nuk vdiset aq lehtë. Gjëja më e keqe që mund t`i ndodhte të riut ishte që të binte në gjendje kome. Një rast të tillë nuk kemi pasur deri më tani “, ka thënë Nebojsha Dimitrijeviq, drejtor i spitalit të Leskovcit.

The post Për këtë lloj tentim vetëvrasje sigurisht që s`keni dëgjuar appeared first on Lajminet.

Comments
To Top