02,12,2023

Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias viziton Tiranën

Must Read

Mendohet se në qendër të diskutimeve do të jenë çështjet dypalëshe mes dy vendeve dhe për ndarjen e zonës ekonomike ekskluzive Greqi-Shqipëri.

Kotzias vjen në Tiranë dy muaj pas vizitës së ministrit Bushati në Athinë.

The post Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias viziton Tiranën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img