Uncategorized

PD pranon propozimin e ambasadorëve


Publikuar më:


Partia Demokratike ka pranuar propozimin e ri të ambasadorëve. Tashmë pritet të mblidhet Komisioni Parlamentar i Reformës. Pas komisionit Ad Hoc drafti do kalojë në seancë. Më herët, PS dhe LSI kanë pranuar propozimin e ri të marrëveshjes së ambasadorëve.

.

Comments
To Top