Show Biz

Pasi u bënë prindër, Loredana dhe Mozziku bëjnë këtë për vajzën


Publikuar më:


Këtë veprim nuk e prisnim Ndonëse u munduan që ta mbanin të fsheh se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë, Mozziku dhe Loredana lajmin e gëzuar se janë bërë prindër për herë nuk hezituan që ta ndajnë  me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. Rep-artistët, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana, shkruan rtv21.tv Fotografitë e vajzës së çiftit tani mund t’i shihni në Intagramin që ia kanë hapur prindërit. Këtë e ka bërë të ditur se Loredana përmes një postimi në InstaStory. Kujtojmë se, Rtv21.tv kishte konfirmuar lajmin për shtatzëninë e Loredanës në muajin korrik të këtij viti

To Top