Show Biz

Pas ‘skandalit’, Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur


Publikuar më:


Njëherë hoqën dorë e tani kanë marrë vendimin e papritur.

Pas ‘skandalit’ me çiftin zviceran, Loredana kishte marrë vendim t’i anulojë të gjitha koncertet për këtë verë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ajo duket se është penduar dhe ka vendosur që të rikthehet me koncerte për fansat e shumtë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë reperët, madje ne këtë tur muzikor në Ballkan, Mozzik dhe Loredana do të shoqërohen edhe nga Getinjo.

Mediat zvicerane sot kanë shkruar se fansat e saj në Zvicër janë të zhgënjyer pasi këngëtarja do të mbajë koncerte në Kosovë.


To Top