Uncategorized

Pamje të reja nga protesta, Policia duke arrestuar protestuesit (VIDEO)


Publikuar më:


Ndryshe nga përleshjet raportohet për të lënduar.

Sipas bilancit fillestar të MPB-së, të arrestuar janë 12 persona dhe të lënduar një.

Në videon mund të shihni pamje që ka kapur kamera e televizionit Shenja duke u arrestuar disa protestues.

The post Pamje të reja nga protesta, Policia duke arrestuar protestuesit (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top