13,06,2024

Atletico Madrid – Barcelona, a ishte penallti kjo? (Video)

Must Read

pique-1

Në pjesën e parë të takimit Atletico – Barcelona pati një rast të dyshimtë.

Gjatë një aksioni të Atleticos, duket se ka pasur një prekje me dorë të topit nga mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique, por gjyqtarët nuk e cilësuan si penallti.

Shikoni videon më poshtë dhe gjykojeni vetë. /Gazeta Blic/

http://www.dailymotion.com/video/x448thz_gerard-pique-controversial-handball-vs-atletico-madrid_sport

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img