Uncategorized

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” (Video)


Publikuar më:


Makinat janë përplasur shumë keq në bulevardin “Dëshmoret e Kombit”. Siç duket në videon e sapoardhur nga raportuesit e Jetaoshqef.al arsyeja e përplasjes së këtyre makinave është futja me të kuqe e njërës prej tyre.

Makina tip “Golf” ka ardhur nga lart me shpejtësi duke mos respektuar sinjalistikën rrugore dhe është përplasur në kryqëzim me një makinë tip “Fiat”. Megjithëse përplasja ishte shumë e fortë, nuk ka pasur të lënduar.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=M4mnR9u8Wug?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top