23,04,2024

Gjen portofolin me 270 mijë lekë në qendër të Tiranës, ja çfarë kërkon ky i ri

Must Read
Portfolio

Fabjan Thomaj është në kërkim të pronarit të portofolit.

Thomaj ka gjetur në qendër të Tiranës portofolin me patentë, kartë banke, 270.000 lekë të vjetra dhe ka bërë atë që nuk do e bënin të gjithë, duke u vënë në kërkim të pronarit të tij, raporton ‘’Jeta osh qef’’.

The post Gjen portofolin me 270 mijë lekë në qendër të Tiranës, ja çfarë kërkon ky i ri appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img