Uncategorized

Një person e humb jetën në aksident në rrugën lokale Tetovë-Trebosh


Publikuar më:


Policia

Zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifoski ka informuar se automjeti i llojit „Wolksfagen Golf“ i drejtuar nga R.S. (33) nga Treboshi, për arsye ende të pa vërtetuara e ka humbur kontrollin, ka dalë nga rruga, është rrotulluar dhe ka goditur në drunjtë e afërm.

Nga rrotullimi dhe goditja, drejtuesi dhe tre bashkudhëtarët, pesëmbëdhjetëvjeçari  dhe dy gra Е.А.(20) dhe Е.А.(23) kanë marrë lëndime të tenda trupore dhe pas ndihmës së dhënë mjekësore në Spitalin klinik të Tetovës, si raste urgjente janë transferuar në klinikat e Shkupit. Rreth orës një të mesnatës, 29 vjeçja Е. А. ka nderuar jetë si pasojë e lëndimeve, ndërsa edhe tre të tjerët janë në gjendje serioze shëndetësore, ka thënë Josifoski.

The post Një person e humb jetën në aksident në rrugën lokale Tetovë-Trebosh appeared first on Lajminet.

Comments
To Top