Uncategorized

Një konflikt verbal mes familjarëve alarmon policinë


Publikuar më:


Burime nga policia bëjnë me dije se janë dërguar menjëherë shërbimet policore, të cilat kanë ndërhyrë dhe ka rezultuar se ka qenë një konflikt verbal për motive të dobëta midis disa familjarëve.

Lidhur me këtë ngjarje, Policia e kryeqytetit kanë shoqëruar për sqarime të mëtejshme katër persona: S.T., 42 vjeç; I.Sh., 55 vjeç; A.Sh., 52 vjeç dhe G.Sh., 19 vjeç, raporton “TV Klan”.

Policia thotë se po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

The post Një konflikt verbal mes familjarëve alarmon policinë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top