Uncategorized

Në Vlorë sekuestrohen 22 kg kanabis, në pranga 3 persona


Publikuar më:


Droga e sekuestruar

Burime policore lokale bëjnë të ditur se, lënda narkotike, e llojit kanabis, është gjetur në fshatin Treblovë.

Të arrestuar, sipas burimeve të Top Channel, janë shtetasit Mehmet Mehmetaj, Xhaferr Rrapaj dhe Julin Buza, ndërkohë që shtetasi me inicialet A.G është shpallur në kërkim./lajmi.net

th

The post Në Vlorë sekuestrohen 22 kg kanabis, në pranga 3 persona appeared first on Lajminet.

Comments
To Top