Uncategorized

Në Kukës, mbytet 17 vjeçarja aksidentalisht në liqen


Publikuar më:


Liqeni i Kukesit

Bëhet fjalë për shtetasen E.A e cila dyshohet se ka përfunduar në liqeni, pasi i ka rrëshqitur këmba. Ajo ka qenë e shoqëruar me një shoqe, ndërkohë që ka rrëshqitur aksidentalisht dhe ka përfunduar në liqen ku dhe është mbytur.

The post Në Kukës, mbytet 17 vjeçarja aksidentalisht në liqen appeared first on Lajminet.

Comments
To Top