03,12,2023

Komandot shqiptare kthehen nga Afganistani, por ata s’priten si futbollistët (Foto)

Must Read
Kthimi i komandove ne Atdhe

Familjet dhe fëmijët e tyre kishin rezervuar për ta një pritje shumë më emocionuese se pompoziteti i pritjes së Kombëtares së futbollit që përkoi në të njejtën ditë.

13537555_1039757409440932_8286061410971076175_n-700x467 13533034_1039712679445405_9155478624353862084_n-700x525 13529111_1039757312774275_4901787060255491476_n-700x467 13528879_1039757046107635_8789496147956521310_n-700x467 13524349_1039712599445413_3475803669710929539_n-700x525 13524293_1039757229440950_4510508442278750096_n-700x467 0 9 8 7 6 5 4 3 2 1

The post Komandot shqiptare kthehen nga Afganistani, por ata s’priten si futbollistët (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img