Uncategorized

Në Itali, shqiptari humb jetën në aksident trafiku


Publikuar më:


Foto-ilustrim,

Në makinë ishin dy burra, ndërsa automjeti ka përfunduar jashtë rrugës duke u përmbysur. Shoferi i makinës, një shqiptar që ende nuk dihet identiteti i tij, vdiq menjëherë.

Ndërkohë pasagjeri, u shpëtua falë ndërhyrjes në kohë të forcave zjarrfikëse. Ai është transportuar me një ambulancë në spitalin e Murgia dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./ lajmi.net

The post Në Itali, shqiptari humb jetën në aksident trafiku appeared first on Lajminet.

Comments
To Top