Show Biz

Naim Abazi tashmë e ka gjithë kokën me flokë


Publikuar më:


Me ose pa flokë, këngëtari dhe prezantuesi Naim Abazi, ka qenë e mbetet origjinal brenda formatit të tij, shkruan “Kosovarja”.

Naimi është këngëtari që këngës nuk di t’ia thotë “veç hajt”.

Naim Abazi prej vitesh realizon emisionin e përjavshëm “Odeon”, ku përherë ka disa të ftuar, muzikë, pika humoristike, etj., shkruan “Kosovarja”.

Naim Abazi, bashkëshorti i Mihrijes, shpesh është përfolur edhe për stilin e tij, i cili së fundi ka ndryshuar edhe më shumë.

Tani, shoumeni duket edhe më ndryshe, pasi pas një kohë të gjatë i janë rikthyer flokët në kokë./Kosovarja/

To Top