Show Biz

Mozzik takohet me Edi Ramën


Publikuar më:


Reperi i njohur kosovar, Mozzik ka publikuar një fotografi ku shihet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Mozzik publikoj këtë foto në ‘InstaStory’ teksa ka shkruar “”Me kryeministrin e Shqipërisë”.

Kujtojmë që Mozzik ditë më parë tregoj përkrahjen e tij edhe për kandidatin e PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veselin.

Ndryshe, Mozzik po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

To Top