Show Biz

Mozzik rikthehet me koncert në Tiranë pas dy vitesh mungesë


Publikuar më:


Reperi i njohur Mozzik pas një pauze prej dy vitesh po rikthehet me koncert në Tiranë.

Kështu ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram në të cilën është shprehur se ndjenë mall për atmosferën atje dhe mezi po pret t’i sheh adhuruesit e tij.

“Gati 2 vite pa koncerte ne Shqipëri. Pa shijuar atë energjinë e mrekullueshme tuajën !!!!!Mezi po pres t’iu shoh gjithëve. Tiranë m’ka marr malli për ju”, ka shkruar reperi mes tjerash.

Ndryshe, ‘Eiskalt’ është projekti i fundit i tij në bashkëpunim me Loredanën.

To Top