Show Biz

Mozzik ka lansuar dy projektet e reja


Publikuar më:


Mozzik publikon ‘Stari i mahallës’ dhe ‘Glock’.

>Mozzik kishte paralajmëruar se gjatë këtij muaji do publikojë edhe dy këngë të reja përveç bashkëpunimit me Dardanin, dhe ashtu ndodhi, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Ferizaji në orët e vona të natës ka publikuar dy projektet e tij më të reja që janë realizuar në studion e ‘2 euro music’.

Por me të publikuar këngët kanë hasur në disa probleme teknike dhe artisti ka kërkuar ndjesë përmes një postimi në Instastory duke shpresuar se problemi do zgjidhet gjatë ditës së sotme.

>23 vjeçari ka njoftuar se ‘Stari i mahallës’ dhe ‘Glock’ janë vetëm pikënisja e një vere shumë aktive të mbushur me koncerte dhe këngë të ndryshme.

To Top