Show Biz

Mozzik i uron ditëlindjen gruas më të rëndësishme për të, nuk është Loredana


Publikuar më:


Mozzik po feston një datë të rëndësishme.

Reperi Mozzik ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta uruar për ditëlindje më të shtrenjtën e tij.

Bëhet fjalë për nënën e tij e cila sot feston ditëlindjen, e me këtë rast ai e ka uruar me një foto ku ajo e ka në krahë vajzën e tij Hanën.

“Urime ditëlindjen mbretëresha ime, nëna ime”, ka shkruar Mozzik pranë fotos.

Ndryshe kohët e fundit ka pasur zëra se ai dhe Loredana i kanë acaruar raportet, e dyshimet u shtuan kur ai nuk e uroi publikisht me rastin e ditëlindjes.

To Top