Uncategorized

Mot i jashtëzakonshëm, panik te pushuesit në Lezhë (Foto/Video)


Publikuar më:


Ata nuk mund të shikojnë në distanca të mëdha, dhe siç duket, mjegulla po shtyhet për në brendësi të qytetit. Fotot e videot janë bërë nga zona e Tales dhe e Shëngjinit.

1-214

//
Comments
To Top