Uncategorized

Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias viziton Tiranën


Publikuar më:


Mendohet se në qendër të diskutimeve do të jenë çështjet dypalëshe mes dy vendeve dhe për ndarjen e zonës ekonomike ekskluzive Greqi-Shqipëri.

Kotzias vjen në Tiranë dy muaj pas vizitës së ministrit Bushati në Athinë.

The post Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias viziton Tiranën appeared first on Lajminet.

Comments
To Top