03,12,2023

Për këtë lloj tentim vetëvrasje sigurisht që s`keni dëgjuar

Must Read

Rasti ka ndodhur fundjavën e kaluar, ndërkaq mjekët nuk mund të konfirmonin por thjesht shprehën dyshime se i riu me këtë akt të pazakontë kishte tentuar të bënte vetëvrasje, raporton portali serb”Jugmedia”, transmeton Klan Kosova.

Pacienti ra në hiperglikemi, dhe mjekët duhej ta stabilizojnë gjendjen e tij në mënyrë që pacienti të mos bie në gjendje kome.

“Çështja është se nga ngritja e nivelit të sheqerit në gjak nuk vdiset aq lehtë. Gjëja më e keqe që mund t`i ndodhte të riut ishte që të binte në gjendje kome. Një rast të tillë nuk kemi pasur deri më tani “, ka thënë Nebojsha Dimitrijeviq, drejtor i spitalit të Leskovcit.

The post Për këtë lloj tentim vetëvrasje sigurisht që s`keni dëgjuar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img